Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόνταqsfp οπτική ενότητα

Συμβατή οπτική ενότητα 40G QSFP για τη δικτύωση Mellanox mam1q00a-QSA κέντρων δεδομένων

καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— John Asher

Έχει βρεί πολλούς προμηθευτές στην Κίνα, τελικά επιλέγω Sourcelight για να με εφοδιάσω με τους πομποδέκτες. Οι λόγοι δεν είναι ποιότητα και καμία ανησυχία για κατόπιν

—— Heshanek

Έχει συνεργαστεί μαζί για περισσότερο από 5 έτη, πολύ επαγγελματικά, όλο το αγαθό εργασιών προϊόντων στους εξοπλισμούς μας.

—— Τρόυ Vargas

Παρέχετε τα προϊόντα, αλλά και δίνει πολλά επαγγελματικά λύσεις συστημάτων και advices, μια ευχάριστη συνεργασία και ο καλός πωλητής, θα κρατήσει την επαφή!

—— Patrimble

Είμαι Online Chat Now

Συμβατή οπτική ενότητα 40G QSFP για τη δικτύωση Mellanox mam1q00a-QSA κέντρων δεδομένων

Κίνα Συμβατή οπτική ενότητα 40G QSFP για τη δικτύωση Mellanox mam1q00a-QSA κέντρων δεδομένων προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Συμβατή οπτική ενότητα 40G QSFP για τη δικτύωση Mellanox mam1q00a-QSA κέντρων δεδομένων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: Sourcelight or OEM
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: Mellanox mam1q00a-QSA

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get Latest Price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10PCS πλαστικοί δίσκοι 1PC ανεξάρτητο κιβώτιο.
Χρόνος παράδοσης: Σταλμένος στις ημέρες 1 μετά από το PO που επιβεβαιώνονται
Όροι πληρωμής: Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Δυνατότητα προσφοράς: 200pcs την εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
PN: Mam1q00a-QSA Τύπος μορφής: QSFP+ SFP+
Ανώτατο ποσοστό στοιχείων: 40G DOM DDM: Ναί
Τάση ανεφοδιασμού: 3.3V εφαρμογή: MSA υποχωρητικό

Mellanox mam1q00a-QSA συμβατό 40G QSFP+ στην ενότητα μετατροπέων προσαρμοστών 10G SFP+

 
Περιγραφή

Το QSFP στον προσαρμοστή SFP10G παρέχει μια λύση ολοκλήρωσης για τα συστήματα χρησιμοποιώντας το διαφορετικό εξοπλισμό προμηθευτών, το QSFP στον προσαρμοστή SFP10G είναι προμηθευτής αγνωστικιστικός και παρέχει μια άμεση πορεία στη μνήμη ενότητας SFP. Το QSFP στον προσαρμοστή SFP10G επικοινωνεί με όλους τη σημαντική οπτική ενότητα και τους άμεσους συνημμένους προμηθευτές χάλκινων καλωδίων. Το QSFP στο σχέδιο προσαρμοστών SFP10G βεβαιώνει την ελάχιστη απώλεια στην πορεία μετατροπής από το κλουβί QSFP+ στο δοχείο SFP+. Το QSFP στον προσαρμοστή SFP10G είναι κατάλληλο για τους πομποδέκτες 10GbE SFP+ και 1GbE SFP που συναντούν τη μικρή πολλών πηγών συμφωνία το (MSA) πομποδεκτών του (SFP) τύπου Pluggable.


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
Εξασφαλίστε να κλείσει το μηχανισμό με το μάνταλο
RoHS υποχωρητικό
Χαμηλή λογομαχία
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: -20°C ~ +85°C
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40°C ~ +125°C
Τάση ανεφοδιασμού: 3.15 ~ 3.45V

 

Εφαρμογές
Στοιχεία κεντρικοί υπολογιστές, δρομολογητές, διακόπτες
Δικτυωμένα συστήματα αποθήκευσης
Δικτύωση κέντρων δεδομένων
Εμπορική ένωση το (IBTA) InfiniBand
IEEE-802.3ba

 

οπτική ενότητα 40G QSFP

Περιγραφή Αριθμός προϊόντων
Ενότητες οπτικής QSFP  
Qsfp-40g-sr4-s Ενότητα της Cisco 40GBASE-SR4 QSFP για MMF
Qsfp-40g-lr4-s Ενότητα της Cisco 40GBASE-LR4 QSFP για SMF
Qsfp-40g-SR-BD Αμφίδρομη QSFP της Cisco ενότητα 40gbase-SR για διπλό MMF
Qsfp-40g-BD-RX Αμφίδρομη QSFP της Cisco ενότητα οργάνων ελέγχου 40gbase-SR για διπλό MMF
Qsfp-40g-SR4 Ενότητα της Cisco 40GBASE-SR4 QSFP για MMF
Qsfp-40g-CSR4 Ενότητα της Cisco 40GBASE-CSR4 QSFP για MMF
Qsfp-40g-LR4 Ενότητα της Cisco 40GBASE-LR4 QSFP για SMF με την υποστήριξη έξω-3 στοιχείο-ποσοστού
Qsfp-40g-ER4 Ενότητα της Cisco 40GBASE-ER4 για SMF με την υποστήριξη έξω-3 στοιχείο-ποσοστού

Συμβατή οπτική ενότητα 40G QSFP για τη δικτύωση Mellanox mam1q00a-QSA κέντρων δεδομένων

FAQ (που υποβάλλεται συχνά τις ερωτήσεις)
1. Μπορώ να έχω μια διαταγή δειγμάτων; Ποιο είναι MOQ σας;
Ναι, χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά, δεν έχουμε MOQ, 1 δείγμα είναι διαθέσιμο.

2. Ποια είναι η χρονική ανοχή;
Για τα συνηθισμένα προϊόντα, κρατάμε το απόθεμα, θα μπορούσαμε να στείλουμε 1~3 ημέρες μετά από τη μεγάλη ποσότητα PO.For και τα ειδικά προϊόντα, παρακαλώ να ελέγξουμε τη χρονική ανοχή με τις πωλήσεις μας.

3. Δόση οι ενότητές σας συμβατές στη CISCO. (HP/Extreme/Juniper, ect)
Ναι, κωδικοποιούμε τους οπτικούς πομποδέκτες συμβατούς στη CISCO (HP/Extreme/Juniper).

4. Αυτό που είναι ο χρόνος εξουσιοδότησής σας
Υποσχόμαστε 3 έτη εξουσιοδότησης για όλα τα προϊόντα που στέλνονται από μας.

5. Θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω το λογότυπο και την ετικέτα μας;
Ναι, θα μπορούσαμε να παρέχουμε μια υπηρεσία cOem και να κάνουμε τα προϊόντα με την ετικέτα σας.
 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Sourcelight Technology Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sourcelight

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)