Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

πομποδέκτης 100G QSFP28

καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— John Asher

Έχει βρεί πολλούς προμηθευτές στην Κίνα, τελικά επιλέγω Sourcelight για να με εφοδιάσω με τους πομποδέκτες. Οι λόγοι δεν είναι ποιότητα και καμία ανησυχία για κατόπιν

—— Heshanek

Έχει συνεργαστεί μαζί για περισσότερο από 5 έτη, πολύ επαγγελματικά, όλο το αγαθό εργασιών προϊόντων στους εξοπλισμούς μας.

—— Τρόυ Vargas

Παρέχετε τα προϊόντα, αλλά και δίνει πολλά επαγγελματικά λύσεις συστημάτων και advices, μια ευχάριστη συνεργασία και ο καλός πωλητής, θα κρατήσει την επαφή!

—— Patrimble

Είμαι Online Chat Now

πομποδέκτης 100G QSFP28

(17)
Κίνα Οπτική ενότητα πομποδεκτών ινών Qsfp28 Lr4 100gbase για το κέντρο δεδομένων εργοστάσιο

Οπτική ενότητα πομποδεκτών ινών Qsfp28 Lr4 100gbase για το κέντρο δεδομένων

Οπτική ενότητα 10km πομποδεκτών ινών Qsfp28 Lr4 100gbase για το κέντρο δεδομένων Επισκόπηση Το qsfp-100G - LR4 μετατρέπει 4 εισαγμένα κανάλια των ηλεκτρικών στοιχείων 25Gbps σε 4 κανάλια WDM του τοπικού LAN των ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα Οπτικός πομποδέκτης 2km Qsfp28 Ir4 Psm4 Ethernet στην απόσταση ινών SM εργοστάσιο

Οπτικός πομποδέκτης 2km Qsfp28 Ir4 Psm4 Ethernet στην απόσταση ινών SM

Οπτικός πομποδέκτης 2km Qsfp28 Ir4 Psm4 Ethernet στην απόσταση ινών SM Επισκόπηση Αυτό το προϊόν 100G QSFP28 PSM4 2KM παρέχει την αυξανόμενη πυκνότητα λιμένων και τη συνολική εξοικονόμηση κόστους συστημάτων. Έν... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα 100G QSFP28 οπτικός πομποδέκτης 2km τρόπου πομποδεκτών IR4 παράλληλος ενιαίος σε SMF εργοστάσιο

100G QSFP28 οπτικός πομποδέκτης 2km τρόπου πομποδεκτών IR4 παράλληλος ενιαίος σε SMF

100G QSFP28 οπτικός πομποδέκτης 2km τρόπου πομποδεκτών IR4 παράλληλος ενιαίος σε SMF Επισκόπηση Αυτό το προϊόν είναι μια παράλληλη 100Gb/s Pluggable (QSFP28) οπτική ενότητα τύπου τετραγώνων μικρή. Παρέχει την α... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα Συμπαγές Smf 10km οπτικός πομποδέκτης Qsfp 100g Lr4 TUV Cwdm/πιστοποίηση UL εργοστάσιο

Συμπαγές Smf 10km οπτικός πομποδέκτης Qsfp 100g Lr4 TUV Cwdm/πιστοποίηση UL

Συμπαγές Smf 10km οπτικός πομποδέκτης Qsfp 100g Lr4 Cwdm 100gbps Qsfp28 Επισκόπηση Η ενότητα μετατρέπει 4 εισαγμένα κανάλια των ηλεκτρικών στοιχείων 25Gbps σε 4 κανάλια WDM του τοπικού LAN των οπτικών σημάτων κ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα Πομποδέκτης Lr4 100g Qsfp28 για το κέντρο δεδομένων και Ethernet Qsfp28 10km 4cwdm σε Smf εργοστάσιο

Πομποδέκτης Lr4 100g Qsfp28 για το κέντρο δεδομένων και Ethernet Qsfp28 10km 4cwdm σε Smf

Πομποδέκτης Lr4 100g Qsfp28 για το κέντρο δεδομένων και Ethernet Qsfp28 10km 4cwdm σε Smf Επισκόπηση Qsfp-100G - LR4 είναι μια ενότητα πομποδεκτών 100Gbps που σχεδιάζεται για τις εφαρμογές οπτικών επικοινωνιών ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα Συμβατός 100g Qsfp28 πομποδέκτης της Cisco, οπτικός πομποδέκτης Qsfp 100g Lr4 10km Smf εργοστάσιο

Συμβατός 100g Qsfp28 πομποδέκτης της Cisco, οπτικός πομποδέκτης Qsfp 100g Lr4 10km Smf

Συμβατός 100g Qsfp28 πομποδέκτης της Cisco, οπτικός πομποδέκτης Qsfp 100g Lr4 10km Smf Επισκόπηση 100G QSFP28 LR4 είναι μια ενότητα πομποδεκτών 100Gbps που σχεδιάζεται για τις εφαρμογές οπτικών επικοινωνιών υπο... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα πομποδέκτης 100Gbps QSFP28 για 100G Ethernet, Cisco Compaitble QSFP 100G SR4 εργοστάσιο

πομποδέκτης 100Gbps QSFP28 για 100G Ethernet, Cisco Compaitble QSFP 100G SR4

οπτικός πομποδέκτης 100Gbps QSFP28 για 100G Ethernet, Cisco Compaitble QSFP 100G SR4 Επισκόπηση 100G QSFP-100g-SR4 είναι μια παράλληλη 100Gb/s Pluggable οπτική ενότητα τύπου τετραγώνων μικρή. Το QSFP28 sr4 που ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα 25.78 πομποδέκτης 100m Gbps/CH 100g Qsfp28 σε Om4 για Ethernet και το κέντρο δεδομένων εργοστάσιο

25.78 πομποδέκτης 100m Gbps/CH 100g Qsfp28 σε Om4 για Ethernet και το κέντρο δεδομένων

25.78 πομποδέκτης 100m Gbps/CH 100g Qsfp28 σε Om4 για Ethernet και το κέντρο δεδομένων Επισκόπηση 100G QSFP28 SR4 είναι μια παράλληλη 100Gb/s Pluggable (QSFP28) οπτική ενότητα τύπου τετραγώνων μικρή. Παρέχει τη... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα Πομποδέκτης SR4 850nm 100m 100G QSFP28, οπτικές ενότητες OM4 για το κέντρο δεδομένων εργοστάσιο

Πομποδέκτης SR4 850nm 100m 100G QSFP28, οπτικές ενότητες OM4 για το κέντρο δεδομένων

Πομποδέκτης SR4 850nm 100m 100G QSFP28, οπτικές ενότητες OM4 για το κέντρο δεδομένων Επισκόπηση 100G QSFP28 SR4 είναι μια παράλληλη 100Gb/s Pluggable (QSFP28) οπτική ενότητα τύπου τετραγώνων μικρή. Παρέχει την ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα Πομποδέκτης Qsfp28-100g-Sr4 850nm 100M OM4 κέντρων δεδομένων ΚΚ απόσταση εργοστάσιο

Πομποδέκτης Qsfp28-100g-Sr4 850nm 100M OM4 κέντρων δεδομένων ΚΚ απόσταση

πομποδέκτης 850nm 100m 100g Qsfp28 Sr4 για το κέντρο δεδομένων Qsfp28-100g-Sr4 Επισκόπηση 100G QSFP28 SR4 είναι πλήρης-διπλές οπτικές προσφορές που 4 ενότητας ανεξάρτητος διαβιβάζουν και λαμβάνουν τα κανάλια, κ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Page 1 of 2|< 1 2 >|