Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόνταπομποδέκτης 100G QSFP28

Πομποδέκτης Cwdm4 2km της FCC 100G QSFP28 στο συνδετήρα Smf Lc για το κέντρο δεδομένων και Ethernet

καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— John Asher

Έχει βρεί πολλούς προμηθευτές στην Κίνα, τελικά επιλέγω Sourcelight για να με εφοδιάσω με τους πομποδέκτες. Οι λόγοι δεν είναι ποιότητα και καμία ανησυχία για κατόπιν

—— Heshanek

Έχει συνεργαστεί μαζί για περισσότερο από 5 έτη, πολύ επαγγελματικά, όλο το αγαθό εργασιών προϊόντων στους εξοπλισμούς μας.

—— Τρόυ Vargas

Παρέχετε τα προϊόντα, αλλά και δίνει πολλά επαγγελματικά λύσεις συστημάτων και advices, μια ευχάριστη συνεργασία και ο καλός πωλητής, θα κρατήσει την επαφή!

—— Patrimble

Είμαι Online Chat Now

Πομποδέκτης Cwdm4 2km της FCC 100G QSFP28 στο συνδετήρα Smf Lc για το κέντρο δεδομένων και Ethernet

Κίνα Πομποδέκτης Cwdm4 2km της FCC 100G QSFP28 στο συνδετήρα Smf Lc για το κέντρο δεδομένων και Ethernet προμηθευτής
Πομποδέκτης Cwdm4 2km της FCC 100G QSFP28 στο συνδετήρα Smf Lc για το κέντρο δεδομένων και Ethernet προμηθευτής Πομποδέκτης Cwdm4 2km της FCC 100G QSFP28 στο συνδετήρα Smf Lc για το κέντρο δεδομένων και Ethernet προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Πομποδέκτης Cwdm4 2km της FCC 100G QSFP28 στο συνδετήρα Smf Lc για το κέντρο δεδομένων και Ethernet

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: Sourcelight or OEM
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: QSFP-100g-CWDM4

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get Latest Price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10 ή πλαστικοί δίσκοι 20PCS 1PC ανεξάρτητο κιβώτιο.
Χρόνος παράδοσης: Σταλμένος στις ημέρες 1 μετά από το PO που επιβεβαιώνονται
Όροι πληρωμής: Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Δυνατότητα προσφοράς: 200pcs την εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: QSFP-100g-CWDM4 TX δύναμη παραγωγής: 6.5~+2.5 (dBm)
Ευαισθησία Rx: -10 (dBm) θερμοκρασία: 0°C~70°C
Τάση (χαρακτηριστική): 3.3V Connector: LC ντούμπλεξ UPC

πομποδέκτης Cwdm4 2km 100g Qsfp28 στο συνδετήρα Smf Lc για το κέντρο δεδομένων και Ethernet

Επισκόπηση
Τα κεντρικά μήκη κύματος των 4 καναλιών CWDM είναι 1271, 1291, 1311 και 1331 NM ως μέλη του πλέγματος μήκους κύματος CWDM που καθορίζεται στο ITU-τ G.694.2. Περιέχει έναν διπλό συνδετήρα LC για την οπτική διεπαφή και έναν συνδετήρα καρφιτσών 38 για την ηλεκτρική διεπαφή. Για να ελαχιστοποιήσει την οπτική διασπορά στο μεγάλης απόστασης σύστημα, η single-mode ίνα το (SMF) πρέπει να εφαρμοστεί σε αυτήν την ενότητα. Ο οικοδεσπότης FEC πρέπει για να υποστηρίξει τη μετάδοση ινών μέχρι 2km.


Το προϊόν σχεδιάζεται με το τύπο, την οπτική/ηλεκτρική σύνδεση και την ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή σύμφωνα με την πολλών πηγών συμφωνία το (MSA) QSFP28. Έχει ως σκοπό να ικανοποιήσει τους πιό σκληρούς εξωτερικούς λειτουργούντες όρους συμπεριλαμβανομένης της θερμοκρασίας, της υγρασίας και της παρέμβασης της EMI.


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • QSFP28 MSA υποχωρητικό
  • CWDM4 σχέδιο παρόδων MUX/DEMUX
  • Συνολικό ποσοστό δυαδικών ψηφίων υποστηρίξεων 103.1Gb/s
  • 100G CWDM4 MSA
  • OnSMF μέχρι 2km με FEC
  • Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0 σε 70C
  • 4x25G ηλεκτρική διεπαφή (OIF cei-28g-VSR)
  • Μέγιστη κατανάλωση ισχύος 3.5W
  • LC ντούμπλεξ
  • RoHS υποχωρητικό


Παράμετρος

Συσκευασία (τύπος) QSFP-100g-CWDM4
Ποσοστό στοιχείων (χαρακτηριστικό) 25.78G ανά CH
Κεντρικό μήκος κύματος 1271,1291,1311.1331nm
Απόσταση 2KM
Διαγνωστικά DDM
Συσκευή αποστολής σημάτων 4CH DFB
Δέκτης 4CH ΚΑΡΦΙΤΣΑ
TX δύναμη παραγωγής (dBm) -6.5~+2.5dbm
RX ευαισθησία (dBm) -10dbm
Χαμηλή/υψηλή θερμοκρασία περίπτωσης 0°C~70°C
Ανεφοδιασμός τάσης (χαρακτηριστικός) 3.3v
Συνδετήρας LC/ντούμπλεξ UPC


Εφαρμογή

  • Το κέντρο δεδομένων διασυνδέει
  • 100G Ethernet
  • Το Infiniband QDR και ΟΔΓ διασυνδέει
  • Επιχειρηματική δικτύωση

 Πομποδέκτης Cwdm4 2km της FCC 100G QSFP28 στο συνδετήρα Smf Lc για το κέντρο δεδομένων και Ethernet
Προϊόντα της Cisco QSFP28 100G

Προϊόν PN Περιγραφή Συνδετήρας
Qsfp-100g-SR4 πομποδέκτης 100m 100GBASE SR4 QSFP άνω των OM4 MMF Mpo-12CORE
Qsfp-100g-LR4 πομποδέκτης 10km 100GBASE LR4 QSFP άνω των SMF LC UPC
Qsfp-100g-CWDM4 πομποδέκτης 2km 100GBASE CWDM4 QSFP άνω των SMF LC UPC
Qsfp-100g-PSM4 πομποδέκτης MPO 500m 100GBASE PSM4 QSFP άνω των SMF Mpo-12CORE

 

FAQ (που υποβάλλεται συχνά τις ερωτήσεις)
1. Μπορώ να έχω μια διαταγή δειγμάτων; Ποιο είναι MOQ σας;
Ναι, χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά, δεν έχουμε MOQ, 1 δείγμα είναι διαθέσιμο.


2. Ποια είναι η χρονική ανοχή;
Για τα συνηθισμένα προϊόντα, κρατάμε το απόθεμα, θα μπορούσαμε να στείλουμε 1~3 ημέρες μετά από τη μεγάλη ποσότητα PO.For και τα ειδικά προϊόντα, παρακαλώ να ελέγξουμε τη χρονική ανοχή με τις πωλήσεις μας.


3. Δόση οι ενότητές σας συμβατές στη CISCO. (HP/Extreme/Juniper, ect)
Ναι, κωδικοποιούμε τους οπτικούς πομποδέκτες συμβατούς στη CISCO (HP/Extreme/Juniper).
 
4. Αυτό που είναι ο χρόνος εξουσιοδότησής σας
Υποσχόμαστε 3 έτη εξουσιοδότησης για όλα τα προϊόντα που στέλνονται από μας.
 
5. Θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω το λογότυπο και την ετικέτα μας;
Ναι, θα μπορούσαμε να παρέχουμε μια υπηρεσία cOem και να κάνουμε τα προϊόντα με την ετικέτα σας.
 
6. Θα μπορούσα να επιστρέψω τα προϊόντα εάν υπάρχει ένα ποιοτικό πρόβλημα;
Ναι, εάν υπάρχει ένα ποιοτικό πρόβλημα συμβείτε, συμπεριλαμβανομένων των ατελειών προϊόντων, .we θα μπορούσε να δεχτεί την ελεύθερη ανταλλαγή ή την επιστροφή και την επιστροφή ποσού.
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Sourcelight Technology Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sourcelight

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα