Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— John Asher

Έχει βρεί πολλούς προμηθευτές στην Κίνα, τελικά επιλέγω Sourcelight για να με εφοδιάσω με τους πομποδέκτες. Οι λόγοι δεν είναι ποιότητα και καμία ανησυχία για κατόπιν

—— Heshanek

Έχει συνεργαστεί μαζί για περισσότερο από 5 έτη, πολύ επαγγελματικά, όλο το αγαθό εργασιών προϊόντων στους εξοπλισμούς μας.

—— Τρόυ Vargas

Παρέχετε τα προϊόντα, αλλά και δίνει πολλά επαγγελματικά λύσεις συστημάτων και advices, μια ευχάριστη συνεργασία και ο καλός πωλητής, θα κρατήσει την επαφή!

—— Patrimble

Είμαι Online Chat Now

100G QSFP28 DAC

(14)
Κίνα Ενεργό οπτικό καλώδιο aoc-s-25g-15M δικτύων AOC Arista SFP28 σε SFP28 συνδετήρας OM4 3.0mm εργοστάσιο

Ενεργό οπτικό καλώδιο aoc-s-25g-15M δικτύων AOC Arista SFP28 σε SFP28 συνδετήρας OM4 3.0mm

Δίκτυα Arista aoc-s-25g-15M συμβατό καλώδιο ινών 25G SFP28 AOC OM4 Επισκόπηση Τα ενεργά οπτικά καλώδια Sourcelight SFP28 είναι συνελεύσεις ινών άμεσος-συνδέσεων με τους συνδετήρες SFP28. Είναι κατάλληλοι για τι... Read More
2018-06-18 19:31:34
Κίνα SFP28 σε SFP28 100G QSFP28 DAC OM4 ίνα 100m 25G για το κέντρο δεδομένων εργοστάσιο

SFP28 σε SFP28 100G QSFP28 DAC OM4 ίνα 100m 25G για το κέντρο δεδομένων

ενεργός ίνα 100m οπτικών καλωδίων OM4 25G SFP28 σε SFP28 για το κέντρο δεδομένων Επισκόπηση Το ενεργό οπτικό καλώδιο Sourcelight SFP28 είναι μια απλού διαύλου, Pluggable, οπτική ίνα SFP28 για 25 Gigabit ... Read More
2018-06-18 19:31:34
Κίνα Δίκτυα 100G QSFP28 DAC jnp-25g-aoc-1M ιουνιπέρων συμβατό ενεργό οπτικό καλώδιο 25G SFP28 εργοστάσιο

Δίκτυα 100G QSFP28 DAC jnp-25g-aoc-1M ιουνιπέρων συμβατό ενεργό οπτικό καλώδιο 25G SFP28

Δίκτυα ιουνιπέρων jnp-25g-aoc-1M συμβατό ενεργό οπτικό καλώδιο 25G SFP28 Επισκόπηση Τα ενεργά οπτικά καλώδια Sourcelight SFP28 είναι συνελεύσεις ινών άμεσος-συνδέσεων με τους συνδετήρες SFP28. Είναι κατάλληλοι ... Read More
2018-06-18 19:31:34
Κίνα Ενεργό οπτικό καλώδιο 100G QSFP28 DAC στην ίνα ξεμπλοκαρίσματος OM3 OM4 Mmf 4 Sfp28 εργοστάσιο

Ενεργό οπτικό καλώδιο 100G QSFP28 DAC στην ίνα ξεμπλοκαρίσματος OM3 OM4 Mmf 4 Sfp28

Ενεργό οπτικό καλώδιο 100G QSFP28 DAC στην ίνα ξεμπλοκαρίσματος OM3 OM4 Mmf 4 Sfp28 Επισκόπηση Το Sourcelight QSFP28 στο ενεργό οπτικό καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος 4x SFP28 προσφέρει στους επαγγελματίες ΤΠ μια οικ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα 100gbase Qsfp28 στο ενεργό οπτικό καλώδιο 25g Qsfp28 για το κέντρο δεδομένων και Ethernet εργοστάσιο

100gbase Qsfp28 στο ενεργό οπτικό καλώδιο 25g Qsfp28 για το κέντρο δεδομένων και Ethernet

100gbase Qsfp28 στο ενεργό οπτικό καλώδιο 25g Qsfp28 για το κέντρο δεδομένων και Ethernet Επισκόπηση Το Sourcelight QSFP28 στο ξεμπλοκάρισμα 4x SFP28 που το ενεργό οπτικό καλώδιο για τις χαρακτηριστικές εφαρμο... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα 25.78 Gbps/CH 100G QSFP28 DAC στην πιστοποίηση της FCC καλωδίων ξεμπλοκαρίσματος 4x 25g Sfp28 Qsfp28 εργοστάσιο

25.78 Gbps/CH 100G QSFP28 DAC στην πιστοποίηση της FCC καλωδίων ξεμπλοκαρίσματος 4x 25g Sfp28 Qsfp28

25.78 Gbps/CH 100G QSFP28 DAC στην πιστοποίηση της FCC καλωδίων ξεμπλοκαρίσματος 4x 25g Sfp28 Qsfp28 Επισκόπηση Το Sourcelight QSFP28 στο ενεργό οπτικό καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος 4x SFP28 προσφέρει στους επαγγελ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα λέιζερ 100G QSFP28 DAC 4CH VCSEL για το ενεργό οπτικό καλώδιο Om4 ινών κέντρων δεδομένων εργοστάσιο

λέιζερ 100G QSFP28 DAC 4CH VCSEL για το ενεργό οπτικό καλώδιο Om4 ινών κέντρων δεδομένων

100g Qsfp28 Dac για το ενεργό οπτικό καλώδιο Om4 ινών κέντρων δεδομένων Επισκόπηση 100G QSFP28 AOC είναι ενεργό οπτικό καλώδιο το (AOC) είναι ένα ενσωματωμένο υψηλή επίδοση καλώδιο για την περιορισμένου φάσματο... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα Παθητικός άμεσος συνδέει το χάλκινο καλώδιο 100g Qsfp28/το μονωμένο ηλεκτρικό καλώδιο της Cisco εργοστάσιο

Παθητικός άμεσος συνδέει το χάλκινο καλώδιο 100g Qsfp28/το μονωμένο ηλεκτρικό καλώδιο της Cisco

Παθητικός άμεσος συνδέει το μονωμένο ηλεκτρικό καλώδιο της Cisco χάλκινων καλωδίων 100g Qsfp28 Επισκόπηση Τα καλώδια 100G QSFP28 DAC είναι κατάλληλα για τις πολύ σύντομες αποστάσεις και προσφέρουν έναν ιδιαίτερ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα Καλώδιο χάλκινων καλωδίων δικτύων Qsfp28 100g Dac για το καλώδιο της Cisco Twinax εργοστάσιο

Καλώδιο χάλκινων καλωδίων δικτύων Qsfp28 100g Dac για το καλώδιο της Cisco Twinax

Καλώδιο χάλκινων καλωδίων δικτύων Qsfp28 100g Dac Infiniband για το καλώδιο της Cisco Twinax Επισκόπηση Οι συνελεύσεις καλωδίων 100G QSFP28 DAC είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές I/O λύσεις για το τοπι... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα Χάλκινο καλώδιο Infiniband 100g Qsfp28 Dac για το καλώδιο της Cisco 1m/3m/5m/7m εργοστάσιο

Χάλκινο καλώδιο Infiniband 100g Qsfp28 Dac για το καλώδιο της Cisco 1m/3m/5m/7m

Χάλκινο καλώδιο Infiniband 100g Qsfp28 Dac για το καλώδιο της Cisco 1m/3m/5m/7m Επισκόπηση Οι συνελεύσεις καλωδίων 100G QSFP28 DAC είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές I/O λύσεις για το τοπικό LAN, HPC κ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Page 1 of 2|< 1 2 >|