Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

100g οπτικός πομποδέκτης

καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— John Asher

Έχει βρεί πολλούς προμηθευτές στην Κίνα, τελικά επιλέγω Sourcelight για να με εφοδιάσω με τους πομποδέκτες. Οι λόγοι δεν είναι ποιότητα και καμία ανησυχία για κατόπιν

—— Heshanek

Έχει συνεργαστεί μαζί για περισσότερο από 5 έτη, πολύ επαγγελματικά, όλο το αγαθό εργασιών προϊόντων στους εξοπλισμούς μας.

—— Τρόυ Vargas

Παρέχετε τα προϊόντα, αλλά και δίνει πολλά επαγγελματικά λύσεις συστημάτων και advices, μια ευχάριστη συνεργασία και ο καλός πωλητής, θα κρατήσει την επαφή!

—— Patrimble

Είμαι Online Chat Now

100g οπτικός πομποδέκτης

(13)
Κίνα 100G οπτικές ενότητες, Cfp 100g στην πιστοποίηση CE ενότητας μετατροπέων προσαρμοστών Qsfp28 εργοστάσιο

100G οπτικές ενότητες, Cfp 100g στην πιστοποίηση CE ενότητας μετατροπέων προσαρμοστών Qsfp28

100G οπτικές ενότητες, Cfp 100g στην πιστοποίηση CE ενότητας μετατροπέων προσαρμοστών Qsfp28 Επισκόπηση Το 100G CFP στην ενότητα προσαρμοστών QSFP28 μετατρέπει μια διεπαφή CFP MSA σε 1 λιμένα 100GE QSFP28. Υποχ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα Συμβατό οπτικό Cfp πομποδεκτών 100g της Cisco στο μετατροπέα προσαρμοστών Qsfp28 εργοστάσιο

Συμβατό οπτικό Cfp πομποδεκτών 100g της Cisco στο μετατροπέα προσαρμοστών Qsfp28

Συμβατό οπτικό Cfp πομποδεκτών 100g της Cisco στο μετατροπέα προσαρμοστών Qsfp28 Επισκόπηση Το 100G CFP στην ενότητα προσαρμοστών QSFP28 είναι μια υψηλή επίδοση, καυτός pluggable, και διασυνδέει τη λύση που υπο... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα Οπτικός πομποδέκτης Qsfp28 100g, μετατροπέας cfp2 100g στον προσαρμοστή qsfp28 εργοστάσιο

Οπτικός πομποδέκτης Qsfp28 100g, μετατροπέας cfp2 100g στον προσαρμοστή qsfp28

Οπτικός πομποδέκτης Qsfp28 100g, μετατροπέας cfp2 100g στον προσαρμοστή qsfp28 Επισκόπηση 100G CFP2 στην ενότητα προσαρμοστών QSFP28 μετατρέπει μια διεπαφή CFP MSA σε 1 λιμένα 100GE QSFP28.It είναι υποχωρητικό ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα Οπτικός πομποδέκτης 100G Cfp2 Ethernet στην πιστοποίηση RoHS μετατροπέων QSFP28 εργοστάσιο

Οπτικός πομποδέκτης 100G Cfp2 Ethernet στην πιστοποίηση RoHS μετατροπέων QSFP28

Οπτικός πομποδέκτης 100G Cfp2 Ethernet στην πιστοποίηση RoHS μετατροπέων QSFP28 Επισκόπηση 100G CFP2 στην ενότητα προσαρμοστών QSFP28 είναι ένα τέσσερις-κανάλι, υψηλή επίδοση, καυτός pluggable, και διασυνδέει τ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα 11.2 Cfp Gbps/CH Datarate οπτικός πομποδέκτης, Cfp 100G Sr10 για το κέντρο δεδομένων εργοστάσιο

11.2 Cfp Gbps/CH Datarate οπτικός πομποδέκτης, Cfp 100G Sr10 για το κέντρο δεδομένων

11.2 Cfp Gbps/CH Datarate οπτικός πομποδέκτης, Cfp 100G Sr10 για το κέντρο δεδομένων Επισκόπηση 100G η οπτική ενότητα πομποδεκτών CFP SR10 είναι μια υψηλή επίδοση, χαμηλής ισχύος κατανάλωση, η σύντομη προσιτότη... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα Cfp Lr4 100G οπτικό smf ενότητας 1310nm 10km πομποδεκτών για το κέντρο δεδομένων εργοστάσιο

Cfp Lr4 100G οπτικό smf ενότητας 1310nm 10km πομποδεκτών για το κέντρο δεδομένων

Cfp Lr4 100G οπτικό smf ενότητας 1310nm 10km πομποδεκτών για το κέντρο δεδομένων Επισκόπηση 100G CFP LR4 υποχωρητικό με τις απαιτήσεις CFP MSA1, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR42 και OTU4 4I1-9D1F συγκεκριμέές ITU-τ σ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα οπτικός πομποδέκτης 10km 1310nm 100g Smf για τη Cisco cfp-100g-Lr4 εργοστάσιο

οπτικός πομποδέκτης 10km 1310nm 100g Smf για τη Cisco cfp-100g-Lr4

οπτικός πομποδέκτης 10km 1310nm 100g Smf για τη Cisco cfp-100g-Lr4 Επισκόπηση 100G το CFP LR4 σχεδιάζεται για τη χρήση σε 100 διεπαφές πελατών συνδέσεων Gigabit Ethernet και 4x28G OTN πέρα από την ενιαία ίνα τρ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα 100G-Cfp2-Lr4 οπτικός πομποδέκτης 10km της Cisco συσκευή αποστολής σημάτων 1310nm Smf 4x28Gb/s DFB εργοστάσιο

100G-Cfp2-Lr4 οπτικός πομποδέκτης 10km της Cisco συσκευή αποστολής σημάτων 1310nm Smf 4x28Gb/s DFB

100G-Cfp2-Lr4 οπτικός πομποδέκτης 10km της Cisco συσκευή αποστολής σημάτων 1310nm Smf 4x28Gb/s DFB Επισκόπηση 100GBASE-LR4 CFP2 είναι υποχωρητικό με τις απαιτήσεις CFP MSA1, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR42 και OTU4 ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα Οπτικός πομποδέκτης 1310nm 40km Smf Cfp2-100g-Er4 100g για Ethernet και OTU4 εργοστάσιο

Οπτικός πομποδέκτης 1310nm 40km Smf Cfp2-100g-Er4 100g για Ethernet και OTU4

Οπτικός πομποδέκτης 1310nm 40km Smf Cfp2-100g-Er4 100g για Ethernet και OTU4 Επισκόπηση SLCF2-100G-ER4 του Sourcelight σχεδιάζεται για τη χρήση σε 100 Gigabit Ethernet και τις διεπαφές πελατών 4x28G OTN πέρα απ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα οπτικός πομποδέκτης Smf 4x28 Gb/s DFB 100g για τη Cisco Cfp2-100g-Lr4 εργοστάσιο

οπτικός πομποδέκτης Smf 4x28 Gb/s DFB 100g για τη Cisco Cfp2-100g-Lr4

οπτικός πομποδέκτης Smf 4x28 Gb/s DFB 100g για τη Cisco Cfp2-100g-Lr4 Επισκόπηση 100GBASE-LR4 CFP2 σχεδιάζεται για τη χρήση σε 100 Gigabit Ethernet και τις διεπαφές πελατών 4x28G OTN πέρα από την ενιαία ίνα τρό... Read More
2018-06-18 17:02:23
Page 1 of 2|< 1 2 >|