Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

qsfp οπτική ενότητα

καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— John Asher

Έχει βρεί πολλούς προμηθευτές στην Κίνα, τελικά επιλέγω Sourcelight για να με εφοδιάσω με τους πομποδέκτες. Οι λόγοι δεν είναι ποιότητα και καμία ανησυχία για κατόπιν

—— Heshanek

Έχει συνεργαστεί μαζί για περισσότερο από 5 έτη, πολύ επαγγελματικά, όλο το αγαθό εργασιών προϊόντων στους εξοπλισμούς μας.

—— Τρόυ Vargas

Παρέχετε τα προϊόντα, αλλά και δίνει πολλά επαγγελματικά λύσεις συστημάτων και advices, μια ευχάριστη συνεργασία και ο καλός πωλητής, θα κρατήσει την επαφή!

—— Patrimble

Είμαι Online Chat Now

qsfp οπτική ενότητα

(22)
Κίνα πομποδέκτης 40gbase-SR-Bidi Qsfp 40gb, διπλό Mmf Lc 850nm για τη Cisco qsfp-40g-SR-BD εργοστάσιο

πομποδέκτης 40gbase-SR-Bidi Qsfp 40gb, διπλό Mmf Lc 850nm για τη Cisco qsfp-40g-SR-BD

40gbase-SR-Bidi, διπλό Mmf Lc 850nm για τη Cisco qsfp-40g-SR-BD Cisco QSFP 40G BiDi Ο αμφίδρομος (BiDi) πομποδέκτης 40-GBP της Cisco QSFP (σχήμα 1) είναι ένας pluggable οπτικός πομποδέκτης με μια διπλή διεπαφή ... Read More
2018-10-26 16:27:51
Κίνα Οπτικός πομποδέκτης του qsfp-40g-SR-BD 40G για 150m σε Mmf και 500m σε Smf εργοστάσιο

Οπτικός πομποδέκτης του qsfp-40g-SR-BD 40G για 150m σε Mmf και 500m σε Smf

Οπτικός πομποδέκτης του qsfp-40g-SR-BD 40G για 150m σε Mmf και 500m σε Smf Επισκόπηση QSFP BIDI πολλαπλασιάζει εσωτερικά μια διεπαφή XLPPI 4x10G σε δύο ηλεκτρικά κανάλια 20Gb/s, που διαβιβάζουν και που λαμβάνου... Read More
2018-10-26 16:27:10
Κίνα Οπτική ενότητα 40GBASE-SR-BiDi Bidi 40G για 150m σε Mmf και 150m σε OM4 εργοστάσιο

Οπτική ενότητα 40GBASE-SR-BiDi Bidi 40G για 150m σε Mmf και 150m σε OM4

Οπτικό qsfp-40g-SR BD ενότητας Bidi 40G για 150m σε Mmf και 150m σε OM4 Επισκόπηση QSFP BIDI SR4 είναι ένα τέσσερις-κανάλι, Pluggable, ντούμπλεξ LC, πομποδέκτης οπτικών ινών QSFP+ για 40 εφαρμογές Gigabit ... Read More
2018-10-26 16:26:30
Κίνα 40gbase-SR διπλό μήκος κύματος λέιζερ 850nm σειράς πομποδεκτών 4CH VCSEL QSFP οπτικό εργοστάσιο

40gbase-SR διπλό μήκος κύματος λέιζερ 850nm σειράς πομποδεκτών 4CH VCSEL QSFP οπτικό

40gbase-SR διπλό Mmf Lc 850nm για την οπτική ενότητα της Cisco qsfp-40g-SR-BD Qsfp Cisco QSFP 40G BiDi Ο αμφίδρομος (BiDi) πομποδέκτης 40-GBP της Cisco QSFP (σχήμα 1) είναι ένας pluggable οπτικός πομποδέκτης με ... Read More
2018-10-26 16:25:52
Κίνα 40g στην οπτική ενότητα 10gbase QSFP/την ενότητα 3.3V πομποδεκτών QSFP εργοστάσιο

40g στην οπτική ενότητα 10gbase QSFP/την ενότητα 3.3V πομποδεκτών QSFP

Δίκτυα συμβατό 40G QSFP+ Arista και ιουνιπέρων στην ενότητα μετατροπέων προσαρμοστών 10G SFP+ Περιγραφή Το QSFP στον προσαρμοστή SFP10G παρέχει μια λύση ολοκλήρωσης για τα συστήματα χρησιμοποιώντας το διαφορετι... Read More
2018-06-18 18:58:31
Κίνα Συμβατή οπτική ενότητα 40G QSFP για τη δικτύωση Mellanox mam1q00a-QSA κέντρων δεδομένων εργοστάσιο

Συμβατή οπτική ενότητα 40G QSFP για τη δικτύωση Mellanox mam1q00a-QSA κέντρων δεδομένων

Mellanox mam1q00a-QSA συμβατό 40G QSFP+ στην ενότητα μετατροπέων προσαρμοστών 10G SFP+ Περιγραφή Το QSFP στον προσαρμοστή SFP10G παρέχει μια λύση ολοκλήρωσης για τα συστήματα χρησιμοποιώντας το διαφορετικό εξοπ... Read More
2018-06-18 18:58:31
Κίνα οπτική ενότητα 40km QSFP για 40gbase Ethernet και κέντρο δεδομένων, 40g Qsfp Er4 εργοστάσιο

οπτική ενότητα 40km QSFP για 40gbase Ethernet και κέντρο δεδομένων, 40g Qsfp Er4

οπτική ενότητα 40km QSFP για 40gbase Ethernet και κέντρο δεδομένων, 40g Qsfp Er4 Επισκόπηση 40G QSFP ER4 είναι η οπτική συνδετικότητα είναι βασισμένο σε δύο συνδετήρες SMF LC, έναν για Tx και έναν για Rx. Το Tx ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα Οπτικός συνδετήρας πομποδεκτών 40g Qsfp+ Ir4 1310nm 2km Lc Qdr Ethernet Infiniband εργοστάσιο

Οπτικός συνδετήρας πομποδεκτών 40g Qsfp+ Ir4 1310nm 2km Lc Qdr Ethernet Infiniband

Οπτικός συνδετήρας πομποδεκτών 40g Qsfp+ Ir4 1310nm 2km Lc Qdr Ethernet Infiniband Επισκόπηση Αυτό το προϊόν είναι μια ενότητα πομποδεκτών που σχεδιάζεται για τις εφαρμογές οπτικών επικοινωνιών 2km. Το σχέδιο ε... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα 10.3 οπτική ενότητα 300m, QSFP 40G Csr4 κέντρων δεδομένων Gbps/CH Qsfp eSR4 εργοστάσιο

10.3 οπτική ενότητα 300m, QSFP 40G Csr4 κέντρων δεδομένων Gbps/CH Qsfp eSR4

10.3 οπτική ενότητα 300m, QSFP 40G CSr4 κέντρων δεδομένων Gbps/CH Qsfp eSR4 Επισκόπηση Οι ενότητες 40GBASE QSFP+ esr4 (μικρός τύπος τετραγώνων Pluggable συν) προσφέρουν στους πελάτες μια ευρεία ποικιλία της υψ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα Qsfp+ Sr4 100m οπτική ενότητα 850nm Wavelenth πομποδεκτών για Datacenter εργοστάσιο

Qsfp+ Sr4 100m οπτική ενότητα 850nm Wavelenth πομποδεκτών για Datacenter

Qsfp+ Sr4 100m οπτική ενότητα 850nm Wavelenth πομποδεκτών για Datacenter Περιγραφή Ο μικρός τύπος τετραγώνων Pluggable (QSFP ή QSFP+) είναι ένας συμπαγής, καυτός-pluggable πομποδέκτης που χρησιμοποιείται για τ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|