Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

X2 οπτική ενότητα

καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— John Asher

Έχει βρεί πολλούς προμηθευτές στην Κίνα, τελικά επιλέγω Sourcelight για να με εφοδιάσω με τους πομποδέκτες. Οι λόγοι δεν είναι ποιότητα και καμία ανησυχία για κατόπιν

—— Heshanek

Έχει συνεργαστεί μαζί για περισσότερο από 5 έτη, πολύ επαγγελματικά, όλο το αγαθό εργασιών προϊόντων στους εξοπλισμούς μας.

—— Τρόυ Vargas

Παρέχετε τα προϊόντα, αλλά και δίνει πολλά επαγγελματικά λύσεις συστημάτων και advices, μια ευχάριστη συνεργασία και ο καλός πωλητής, θα κρατήσει την επαφή!

—— Patrimble

Είμαι Online Chat Now

X2 οπτική ενότητα

(10)
Κίνα 10gbase X2 στην ενότητα πομποδεκτών προσαρμοστών SFP Sfp+ για το διακόπτη και το δρομολογητή Ethernet εργοστάσιο

10gbase X2 στην ενότητα πομποδεκτών προσαρμοστών SFP Sfp+ για το διακόπτη και το δρομολογητή Ethernet

10gbase X2 στην ενότητα πομποδεκτών προσαρμοστών SFP Sfp+ για το διακόπτη και το δρομολογητή Ethernet Παράμετρος Συσκευασία (τύπος) X2-SFP+ μετατροπέας Ποσοστό στοιχείων (χαρακτηριστικό) 10.3 Gb/s Διαγνωστικά Ψ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα οπτικός μετατροπέας ενότητας 10.3Gbps X2 στους πομποδέκτες 10g Sfp+ για Ftth και Ethernet εργοστάσιο

οπτικός μετατροπέας ενότητας 10.3Gbps X2 στους πομποδέκτες 10g Sfp+ για Ftth και Ethernet

οπτικός μετατροπέας ενότητας 10gbase X2 στους πομποδέκτες 10g Sfp+ για Ftth και Ethernet Παράμετρος Συσκευασία (τύπος) X2-SFP+ Ποσοστό στοιχείων (χαρακτηριστικό) 10.3 Gb/s Διαγνωστικά Ψηφιακό όργανο ελέγχου Χαμ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα Οπτική ενότητα πομποδεκτών cOem X2 για το μετατροπέα της Cisco cvr-x2-SFP10G εργοστάσιο

Οπτική ενότητα πομποδεκτών cOem X2 για το μετατροπέα της Cisco cvr-x2-SFP10G

Οπτική ενότητα πομποδεκτών cOem X2 για το μετατροπέα της Cisco cvr-x2-SFP10G Επισκόπηση Η ενότητα μετατροπέων X2-SFP+ υποστηρίζει έναν παράγοντα μικρός-μορφής pluggable συν την ενότητα (SFP+) και μετατρέπει ένα... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα Πομποδέκτης 80KM SMF Dwdm SFP απόσταση για ZR 10gbase ethernet X2 10GB εργοστάσιο

Πομποδέκτης 80KM SMF Dwdm SFP απόσταση για ZR 10gbase ethernet X2 10GB

Πομποδέκτης 80KM SMF Dwdm SFP απόσταση για ZR 10gbase ethernet X2 10GB Επισκόπηση Η ενότητα πομποδεκτών X2 DWDM 80KM είναι καυτός pluggable στην ενότητα ζ-κατεύθυνσης που είναι χρησιμοποιήσιμη στις χαρακτηριστι... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα Της Cisco συμβατό μήκος κύματος 40km X2 10gb ER ενότητας 1550nm 10gbase X2 οπτικό εργοστάσιο

Της Cisco συμβατό μήκος κύματος 40km X2 10gb ER ενότητας 1550nm 10gbase X2 οπτικό

οπτική ενότητα ER 10gbase X2 για τη Cisco συμβατό 1550nm 40km X2 10gb ER Επισκόπηση X2 η ενότητα πομποδεκτών του ER είναι καυτός pluggable στην ενότητα ζ-κατεύθυνσης που είναι χρησιμοποιήσιμη στις χαρακτηριστικ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα οπτική ενότητα Lw 1310nm 10km Sc Smf 10g X2 για το δρομολογητή και Ethernet πυρήνων 10ge εργοστάσιο

οπτική ενότητα Lw 1310nm 10km Sc Smf 10g X2 για το δρομολογητή και Ethernet πυρήνων 10ge

οπτική ενότητα Lw 1310nm 10km Sc Smf 10g X2 για το δρομολογητή και Ethernet πυρήνων 10ge Επισκόπηση X2 η ενότητα πομποδεκτών της LR είναι καυτός pluggable στην ενότητα ζ-κατεύθυνσης που είναι χρησιμοποιήσιμη στ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα οπτικός συνδετήρας Sc της LR 1310nm 10km Smf ενότητας 10gbase X2 για 10ge X2 10gb LR εργοστάσιο

οπτικός συνδετήρας Sc της LR 1310nm 10km Smf ενότητας 10gbase X2 για 10ge X2 10gb LR

οπτικός συνδετήρας Sc της LR 1310nm 10km Smf ενότητας 10gbase X2 για 10ge X2 10gb LR Προδιαγραφή P/N X2-10gb-LR Datarate 10.3G Wavelenth 1310nm Απόσταση 10KM Συσκευή αποστολής σημάτων DFB Δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΑ MEDIA ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα X2 ενότητα 1310nm 220m Sc πομποδεκτών για 10x Fc και 10ge Cisco X2 10gb Lrm εργοστάσιο

X2 ενότητα 1310nm 220m Sc πομποδεκτών για 10x Fc και 10ge Cisco X2 10gb Lrm

X2 ενότητα 1310nm 220m Sc πομποδεκτών για 10x Fc και 10ge Cisco X2 10gb Lrm Περιγραφή προϊόντων οι ενότητες 10GBASE X2 προσφέρουν στους πελάτες μια ευρεία ποικιλία 10 επιλογών συνδετικότητας Gigabit Ethernet γι... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα Sc Mmf πομποδεκτών της Cisco X2 για το x2-10gb-SR 10g Ethernet, ενότητες 10Gbase X2 της Cisco εργοστάσιο

Sc Mmf πομποδεκτών της Cisco X2 για το x2-10gb-SR 10g Ethernet, ενότητες 10Gbase X2 της Cisco

Sc Mmf πομποδεκτών της Cisco X2 για το x2-10gb-SR 10g Ethernet, ενότητες της Cisco X2 οι ενότητες 10GBASE X2 προσφέρουν στους πελάτες μια ευρεία ποικιλία 10 επιλογών συνδετικότητας Gigabit Ethernet για το κέντρ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Κίνα 850nm 300m οπτική ενότητα X2, ενότητα SR X2 10Gbase SR της Cisco X2 10Gb εργοστάσιο

850nm 300m οπτική ενότητα X2, ενότητα SR X2 10Gbase SR της Cisco X2 10Gb

850nm 300m οπτική ενότητα X2, ενότητα SR X2 10Gbase SR της Cisco X2 10Gb Περιγραφή προϊόντων η ενότητα πομποδεκτών SR 10GBASE X2 είναι καυτός pluggable στην ενότητα ζ-κατεύθυνσης που είναι χρησιμοποιήσιμη στις ... Read More
2018-06-18 17:02:23
Page 1 of 1