Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόνταπομποδέκτης 100G QSFP28

Πομποδέκτης 25,78 κέντρων δεδομένων 100G QSFP28 ποσοστό στοιχείων Gbps/CH/100G QSFP28 ER4

καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— John Asher

Έχει βρεί πολλούς προμηθευτές στην Κίνα, τελικά επιλέγω Sourcelight για να με εφοδιάσω με τους πομποδέκτες. Οι λόγοι δεν είναι ποιότητα και καμία ανησυχία για κατόπιν

—— Heshanek

Έχει συνεργαστεί μαζί για περισσότερο από 5 έτη, πολύ επαγγελματικά, όλο το αγαθό εργασιών προϊόντων στους εξοπλισμούς μας.

—— Τρόυ Vargas

Παρέχετε τα προϊόντα, αλλά και δίνει πολλά επαγγελματικά λύσεις συστημάτων και advices, μια ευχάριστη συνεργασία και ο καλός πωλητής, θα κρατήσει την επαφή!

—— Patrimble

Είμαι Online Chat Now

Πομποδέκτης 25,78 κέντρων δεδομένων 100G QSFP28 ποσοστό στοιχείων Gbps/CH/100G QSFP28 ER4

Κίνα Πομποδέκτης 25,78 κέντρων δεδομένων 100G QSFP28 ποσοστό στοιχείων Gbps/CH/100G QSFP28 ER4 προμηθευτής
Πομποδέκτης 25,78 κέντρων δεδομένων 100G QSFP28 ποσοστό στοιχείων Gbps/CH/100G QSFP28 ER4 προμηθευτής Πομποδέκτης 25,78 κέντρων δεδομένων 100G QSFP28 ποσοστό στοιχείων Gbps/CH/100G QSFP28 ER4 προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Πομποδέκτης 25,78 κέντρων δεδομένων 100G QSFP28 ποσοστό στοιχείων Gbps/CH/100G QSFP28 ER4

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: Sourcelight or OEM
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: 100G QSFP28 ER4

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get Latest Price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10PCS ή πλαστικοί δίσκοι 20PCS 1PC ανεξάρτητο κιβώτιο.
Χρόνος παράδοσης: Σταλμένος σε 1~3 ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται
Όροι πληρωμής: Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Δυνατότητα προσφοράς: 200pcs την εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
ταχύτητα δεδομένων: 25.78 Gbps/CH Απόσταση: συνδέσεις μέχρι 25km χωρίς FEC
πομπός: δροσισμένο WDM EML TOSA του τοπικού LAN 4x25Gb/s δέκτης: 4x25Gb/s APD ROSA
TX δύναμη παραγωγής: -3~+5.2dBm Ευαισθησία Rx: -13.8dBm

Πομποδέκτης 25,78 κέντρων δεδομένων 100G QSFP28 ποσοστό στοιχείων Gbps/CH/100G QSFP28 ER4

 

Επισκόπηση

Η ενότητα πομποδεκτών λαμβάνει 4 κανάλια των ηλεκτρικών στοιχείων 25Gb/s, τα οποία υποβάλλονται σε επεξεργασία από ένα ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκατάστασης ρολογιών και στοιχείων 4 καναλιών (CDR) που αναδιαμορφώνει και μειώνει το jitter κάθε ηλεκτρικού σήματος. Στη συνέχεια, κάθε ένας από 4 νεοφώτιστους του ολοκληρωμένου κυκλώματος οδηγών λέιζερ EML ένα από τα 4 κανάλια των ηλεκτρικών σημάτων σε ένα οπτικό σήμα που διαβιβάζεται από ένα από τα 4 δροσισμένα λέιζερ EML που συσκευάζονται στο οπτικό υποσυγκρότημα το (TOSA) συσκευών αποστολής σημάτων.

 

Κάθε λέιζερ προωθεί το οπτικό σήμα στο συγκεκριμένο μήκος κύματος που διευκρινίζεται στις απαιτήσεις IEEE802.3ba 100GBASE-ER4. Αυτά τα 4 οπτικά σήματα παρόδων θα πολλαπλασιαστούν οπτικά σε μια ενιαία ίνα από 4 -1 οπτικό WDM MUX. Η οπτική δύναμη παραγωγής κάθε καναλιού είναι διατηρημένη σταθερά από ένα αυτόματο κύκλωμα του (APC) ελέγχου δύναμης. Η παραγωγή συσκευών αποστολής σημάτων μπορεί να κλειθεί από TX_DIS το σήμα υλικού ή/και την τμηματική διεπαφή 2 καλωδίων.


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Καυτό pluggable QSFP28 MSA
  • Υποχωρητικός IEEE 802.3ba 100GBASE-ER4
  • Προσιτότητα μέχρι 25km για G.652 SMF χωρίς FEC
  • Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V
  • Συσκευή αποστολής σημάτων: δροσισμένο WDM EML TOSA του τοπικού LAN 4x25Gb/s
  • Δέκτης: 4x25Gb/s APD
  • 4x28G ηλεκτρική τμηματική διεπαφή (cei-28g-VSR)
  • Μέγιστη κατανάλωση ισχύος 4.5W
  • Διπλό δοχείο LC UPC
  • RoHS-6 υποχωρητικός

 
Παράμετρος

Συσκευασία (τύπος) QSFP28 ER4
Ποσοστό στοιχείων (χαρακτηριστικό) 25.78 Gbps/CH
Κεντρικό μήκος κύματος 1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm
Απόσταση 25km σε SMF
Διαγνωστικά DDM
Συσκευή αποστολής σημάτων 4CH δροσισμένο EML
Δέκτης 4CH APD
TX δύναμη παραγωγής 3~+5.2 (dBm)
RX ευαισθησία -13.8 (dBm)
Χαμηλή/υψηλή θερμοκρασία περίπτωσης 0°C~70°C
Ανεφοδιασμός τάσης (χαρακτηριστικός) 3.3v
Συνδετήρας Διπλό LC UPC


Εφαρμογή

  • Συνδέσεις 100GBASE-ER4 Ethernet
  • Το Infiniband QDR και ΟΔΓ διασυνδέει
  • Πελάτης-δευτερεύουσες συνδέσεις τηλεπικοινωνιών 100G

 Πομποδέκτης 25,78 κέντρων δεδομένων 100G QSFP28 ποσοστό στοιχείων Gbps/CH/100G QSFP28 ER4
προϊόν 100G QSFP28 ER4

PN Περιγραφή
Qsfp-100g-ER4 πομποδέκτης 100G ER4 QSFP28 25km (χωρίς FEC) ή 30km (με FEC) άνω των SMF

 

 
 
 

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα
1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα
5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Sourcelight Technology Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sourcelight

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα