Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόνταπομποδέκτης 100G QSFP28

Συμπαγές Smf 10km οπτικός πομποδέκτης Qsfp 100g Lr4 TUV Cwdm/πιστοποίηση UL

καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— John Asher

Έχει βρεί πολλούς προμηθευτές στην Κίνα, τελικά επιλέγω Sourcelight για να με εφοδιάσω με τους πομποδέκτες. Οι λόγοι δεν είναι ποιότητα και καμία ανησυχία για κατόπιν

—— Heshanek

Έχει συνεργαστεί μαζί για περισσότερο από 5 έτη, πολύ επαγγελματικά, όλο το αγαθό εργασιών προϊόντων στους εξοπλισμούς μας.

—— Τρόυ Vargas

Παρέχετε τα προϊόντα, αλλά και δίνει πολλά επαγγελματικά λύσεις συστημάτων και advices, μια ευχάριστη συνεργασία και ο καλός πωλητής, θα κρατήσει την επαφή!

—— Patrimble

Είμαι Online Chat Now

Συμπαγές Smf 10km οπτικός πομποδέκτης Qsfp 100g Lr4 TUV Cwdm/πιστοποίηση UL

Κίνα Συμπαγές Smf 10km οπτικός πομποδέκτης Qsfp 100g Lr4 TUV Cwdm/πιστοποίηση UL προμηθευτής
Συμπαγές Smf 10km οπτικός πομποδέκτης Qsfp 100g Lr4 TUV Cwdm/πιστοποίηση UL προμηθευτής Συμπαγές Smf 10km οπτικός πομποδέκτης Qsfp 100g Lr4 TUV Cwdm/πιστοποίηση UL προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Συμπαγές Smf 10km οπτικός πομποδέκτης Qsfp 100g Lr4 TUV Cwdm/πιστοποίηση UL

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: Sourcelight or OEM
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: QSFP - 100G - LR4

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get Latest Price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10 ή πλαστικοί δίσκοι 20PCS 1PC ανεξάρτητο κιβώτιο.
Χρόνος παράδοσης: Σταλμένος σε 1~3 ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται
Όροι πληρωμής: Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Δυνατότητα προσφοράς: 200pcs την εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: 100G QSFP28 LR4 Απόσταση: 10km σε SMF
πομπός: 4CH δροσισμένο λέιζερ EML δέκτης: 4CH σειρά ανιχνευτών φωτογραφιών ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ
TX δύναμη παραγωγής: -4.3~+4.5dBm Ευαισθησία Rx: -8.6dBm

Συμπαγές Smf 10km οπτικός πομποδέκτης Qsfp 100g Lr4 Cwdm 100gbps Qsfp28

 

Επισκόπηση
Η ενότητα μετατρέπει 4 εισαγμένα κανάλια των ηλεκτρικών στοιχείων 25Gbps σε 4 κανάλια WDM του τοπικού LAN των οπτικών σημάτων και τα πολλαπλασιάζει έπειτα σε ένα ενιαίο κανάλι για την οπτική μετάδοση 100Gbps. Qsfp-100G - LR4 είναι μια ενότητα πομποδεκτών 100Gbps που σχεδιάζεται για τις εφαρμογές οπτικών επικοινωνιών υποχωρητικές σε 100GBASE-LR4 των IEEE P802.3ba προτύπων. η ενότητα αποδιαυλώνει μια οπτική εισαγωγή 100Gbps σε 4 κανάλια WDM του τοπικού LAN των οπτικών σημάτων και τους μετατρέπει έπειτα σε 4 κανάλια παραγωγής των ηλεκτρικών στοιχείων.

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Καυτό pluggable QSFP28 MSA 

  • Υποχωρητικός IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4

  • Προσιτότητα μέχρι 10km για την ΊΝΑ SM

  • Ενιαία δύναμη +3.3V

  • Δροσισμένο συσκευή αποστολής σημάτων EML

  • WDM TOSA (1295.56nm, 1300.05nm, 1304.58nm, 1309.14nm)

  • ΚΑΡΦΙΤΣΑ δεκτών

  • Ανώτατη κατανάλωση ισχύος 4.0W

  • Διπλό δοχείο LC UPC

  • RoHS-6 υποχωρητικός

 
Παράμετρος

Συσκευασία (τύπος) QSFP28-100G-LR4
Ποσοστό στοιχείων (χαρακτηριστικό) 25.78 GBP ΑΝΆ CH
Κεντρικό μήκος κύματος 1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm
Απόσταση 10km στην ΊΝΑ SM
Διαγνωστικά Ψηφιακό όργανο ελέγχου
Συσκευή αποστολής σημάτων 4CH δροσισμένο EML
Δέκτης 4CH ΚΑΡΦΙΤΣΑ
TX δύναμη παραγωγής (dBm) -4.3~+4.5dbm
RX ευαισθησία (dBm) -8.6dbm
Χαμηλή/υψηλή θερμοκρασία περίπτωσης 0°C~70°C
Ανεφοδιασμός τάσης (χαρακτηριστικός) 3.3v
Συνδετήρας Διπλό LC UPC


Εφαρμογή

  • 100GBASE-LR4 Ethernet

  • Infiniband QDR και ΟΔΓ

  • 100G σύνδεση τηλεπικοινωνιών

 

Διαταγή των πληροφοριών

Αριθμός μερών

Περιγραφή προϊόντων

Qsfp-100g-LR4

smf LAN-wdm 10Km 100G QSFP28 100GBASE-LR4

Συμπαγές Smf 10km οπτικός πομποδέκτης Qsfp 100g Lr4 TUV Cwdm/πιστοποίηση UL

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα
1. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα
2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση


FAQ (που υποβάλλεται συχνά τις ερωτήσεις)
1. Μπορώ να έχω μια διαταγή δειγμάτων; Ποιο είναι MOQ σας;
Ναι, χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά, δεν έχουμε MOQ, 1 δείγμα είναι διαθέσιμο.

2. Ποια είναι η χρονική ανοχή;
Για τα συνηθισμένα προϊόντα, κρατάμε το απόθεμα, θα μπορούσαμε να στείλουμε 1~3 ημέρες μετά από τη μεγάλη ποσότητα PO.For και τα ειδικά προϊόντα, παρακαλώ να ελέγξουμε τη χρονική ανοχή με τις πωλήσεις μας.

3. Δόση οι ενότητές σας συμβατές στη CISCO. (HP/Extreme/Juniper, ect)
Ναι, κωδικοποιούμε τους οπτικούς πομποδέκτες συμβατούς στη CISCO (HP/Extreme/Juniper).

4. Αυτό που είναι ο χρόνος εξουσιοδότησής σας
Υποσχόμαστε 3 έτη εξουσιοδότησης για όλα τα προϊόντα που στέλνονται από μας.

5. Θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω το λογότυπο και την ετικέτα μας;
Ναι, θα μπορούσαμε να παρέχουμε μια υπηρεσία cOem και να κάνουμε τα προϊόντα με την ετικέτα σας.

6. Θα μπορούσα να επιστρέψω τα προϊόντα εάν υπάρχει ένα ποιοτικό πρόβλημα;
Ναι, εάν υπάρχει ένα ποιοτικό πρόβλημα συμβείτε, συμπεριλαμβανομένων των ατελειών προϊόντων, .we θα μπορούσε να δεχτεί την ελεύθερη ανταλλαγή ή την επιστροφή και την επιστροφή ποσού.
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Sourcelight Technology Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sourcelight

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα