Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα

Shenzhen Sourcelight Technology Limited

καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— John Asher

Έχει βρεί πολλούς προμηθευτές στην Κίνα, τελικά επιλέγω Sourcelight για να με εφοδιάσω με τους πομποδέκτες. Οι λόγοι δεν είναι ποιότητα και καμία ανησυχία για κατόπιν

—— Heshanek

Έχει συνεργαστεί μαζί για περισσότερο από 5 έτη, πολύ επαγγελματικά, όλο το αγαθό εργασιών προϊόντων στους εξοπλισμούς μας.

—— Τρόυ Vargas

Παρέχετε τα προϊόντα, αλλά και δίνει πολλά επαγγελματικά λύσεις συστημάτων και advices, μια ευχάριστη συνεργασία και ο καλός πωλητής, θα κρατήσει την επαφή!

—— Patrimble

Είμαι Online Chat Now

Shenzhen Sourcelight Technology Limited

1 2 3 4 5
Shenzhen Sourcelight Technology Limited Shenzhen Sourcelight Technology Limited Shenzhen Sourcelight Technology Limited Shenzhen Sourcelight Technology Limited Shenzhen Sourcelight Technology Limited

Στοιχεία Εταιρίας:

Είδος Επιχείρησης : Κατασκευαστής
Κύρια Αγορά : Βόρεια Αμερική
Νότια Αμερική
Δυτική Ευρώπη
Ανατολική Ευρώπη
Ανατολική Ασία
Νοτιοανατολική Ασία
Μέση Ανατολή
Αφρική
Ωκεανία
Σε όλο τον κόσμο
Μάρκες : Sourcelight
Αριθμός Υπαλλήλων : 180~200
Ετήσιες πωλήσεις : 9000000-10000000
Ιδρύθηκε Έτος : 2009
Εξαγωγή pc : 70% - 80%

Η Co. τεχνολογίας Sourcelight Shenzhen, ΕΠΕ είναι ενεργοί οπτικοί πομποδέκτες, άμεσο συνημμένο καλώδιο και οπτική ενεργητική επιχείρηση πωλήσεων κατασκευαστών Ε&Α συσκευών, που αφιερώνονται εξ ολοκλήρου στη ανάπτυξη προϊόντος, την κατασκευή, τη διανομή και τη εξυπηρέτηση πελατών.

 

Παρέχουμε το υψηλής απόδοσης ψήφισμα για τα προβλήματα στην επικοινωνία οπτικής ίνας για τους χρήστες σε όλο τον κόσμο. Παρέχουμε τους ενεργούς οπτικούς πομποδέκτες, DAC για το κέντρο δεδομένων και τα ενεργητικά προϊόντα για τους σφαιρικούς χειριστές, τους διανομείς καναλιών και τους κατασκευαστές εξοπλισμού:

 

1) Οπτική ενότητα πομποδεκτών: 100G QSFP28/40G QSFP+/25G SFP28/16G&10G SFP+/XFP/2.5~155M SFP/CWDM/DWDM Κ.ΛΠ.

 

2) Άμεσο συνημμένο καλώδιο: ενεργά ή ενεργητικά χάλκινα καλώδια κ.λπ. 100G QSFP28 DAC/40G QSFP+ DAC/40G&25G&10G.

 

3) Οπτική ίνα Mux Demux, MPO MTP Patchcord, θραύστης οπτικών ινών, που τηλεγραφεί τα προϊόντα κ.λπ.

 

Εν τω μεταξύ, η ογκώδης παραγωγή και η επιστημονική διαχείριση έχουν οδηγήσει στο κόστος κάτω. Έτσι έχουμε μια ανταγωνιστική τιμή στους πελάτες μας. Που δοκιμάζουμε το καλύτερό μας για να εκπληρώσουμε κάθε πελάτες απαιτούμε, παρέχοντας το άριστο προϊόν και την τέλεια υπηρεσία.

 

Εικόνες εργοστασίων:

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Sourcelight Technology Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Τηλ.:: +86-0755-81481986

Φαξ: 86-755-83612503

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)