Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόνταqsfp οπτική ενότητα

οπτική ενότητα qsfp-40g-Sr4 40gbps Qsfp για το συμβατό σύστημα της Cisco, qsfp οπτικός πομποδέκτης

καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— John Asher

Έχει βρεί πολλούς προμηθευτές στην Κίνα, τελικά επιλέγω Sourcelight για να με εφοδιάσω με τους πομποδέκτες. Οι λόγοι δεν είναι ποιότητα και καμία ανησυχία για κατόπιν

—— Heshanek

Έχει συνεργαστεί μαζί για περισσότερο από 5 έτη, πολύ επαγγελματικά, όλο το αγαθό εργασιών προϊόντων στους εξοπλισμούς μας.

—— Τρόυ Vargas

Παρέχετε τα προϊόντα, αλλά και δίνει πολλά επαγγελματικά λύσεις συστημάτων και advices, μια ευχάριστη συνεργασία και ο καλός πωλητής, θα κρατήσει την επαφή!

—— Patrimble

Είμαι Online Chat Now

οπτική ενότητα qsfp-40g-Sr4 40gbps Qsfp για το συμβατό σύστημα της Cisco, qsfp οπτικός πομποδέκτης

Κίνα οπτική ενότητα qsfp-40g-Sr4 40gbps Qsfp για το συμβατό σύστημα της Cisco, qsfp οπτικός πομποδέκτης προμηθευτής
οπτική ενότητα qsfp-40g-Sr4 40gbps Qsfp για το συμβατό σύστημα της Cisco, qsfp οπτικός πομποδέκτης προμηθευτής οπτική ενότητα qsfp-40g-Sr4 40gbps Qsfp για το συμβατό σύστημα της Cisco, qsfp οπτικός πομποδέκτης προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  οπτική ενότητα qsfp-40g-Sr4 40gbps Qsfp για το συμβατό σύστημα της Cisco, qsfp οπτικός πομποδέκτης

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: Sourcelight or OEM
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: Qsfp-40g-SR4

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get Latest Price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10PCS ή πλαστικοί δίσκοι 20PCS 1PC ανεξάρτητο κιβώτιο.
Χρόνος παράδοσης: Σταλμένος στις ημέρες 1 μετά από το PO που επιβεβαιώνονται
Όροι πληρωμής: Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Δυνατότητα προσφοράς: 2000pcs εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: 40G QSFP SR4 πομπός: λέιζερ σειράς 4CH VCSEL
δέκτης: 4CH σειρά ανιχνευτών φωτογραφιών ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ TX δύναμη παραγωγής: -7.5~+2.5dBm
Ευαισθησία Rx: -9.5dBm Connector: MTP/MPO 8F MMF χωρίς ΚΑΡΦΊΤΣΑ

 

οπτική ενότητα qsfp-40g-Sr4 40gbps Qsfp για το συμβατό σύστημα της Cisco, qsfp οπτικός πομποδέκτης

 
 
Περιγραφή
Ο μικρός τύπος τετραγώνων Pluggable (QSFP ή QSFP+) είναι ένας συμπαγής, καυτός-pluggable πομποδέκτης που χρησιμοποιείται για τις εφαρμογές μεταδόσεων στοιχείων. Διασυνδέει μια μητρική κάρτα συσκευών δικτύων (για έναν διακόπτη, έναν δρομολογητή, έναν μετατροπέα μέσων ή μια παρόμοια συσκευή) σε ένα καλώδιο οπτικών ινών. Είναι ένα σχήμα βιομηχανίας που αναπτύσσεται από κοινού και που υποστηρίζεται από πολλούς προμηθευτές τμημάτων δικτύων. QSFP+ οι πομποδέκτες σχεδιάζονται για να υποστηρίξουν συνημμένο παρουσίαση σε συνέχειες SCSI, 40GEthernet , 20G/40G Infiniband, και άλλα πρότυπα επικοινωνιών. Ο πομποδέκτης QSFP περιλαμβάνει 40GBASE-SR4 και 40GBASE-LR4 για τις διαφορετικές εφαρμογές.

Οι ενότητες 40GBASE QSFP+ (μικρός τύπος τετραγώνων Pluggable συν) προσφέρουν στους πελάτες μια ευρεία ποικιλία της υψηλής πυκνότητας 40 επιλογές συνδετικότητας Gigabit Ethernet για το κέντρο δεδομένων, τα δίκτυα υπολογιστών υψηλής απόδοσης, τα στρώματα επιχειρηματικών πυρήνων και διανομής, και τις εφαρμογές μεταφορών φορέων παροχής υπηρεσιών.

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
  • 4 ανεξάρτητα πλήρης-διπλά κανάλια
  • Μέχρι το ποσοστό στοιχείων 11.2Gbps ανά κανάλι
  • MTP/MPO οπτικός συνδετήρας
  • QSFP MSA υποχωρητικό
  • Ψηφιακές διαγνωστικές ικανότητες
  • Ικανός της μετάδοσης πάνω από 100m στην πολλαπλού τρόπου ίνα κορδελλών OM3
  • CML συμβατό ηλεκτρικό I/O
  • Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V
  • Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0~70C
  • Ηλεκτρική διεπαφή XLPPI (με την ανώτατη δύναμη 1.5W)
  • RoHS-6 υποχωρητικός

 

Προδιαγραφή:

P/N Qsfp-40g-CSR4
Datarate 40G/ps
Απόσταση 300M
Wavelenth 850nm
MEDIA MMF
DDM/DOM ΝΑΙ
Συνδετήρας MTP/MPO
Εφαρμογή 40G Ethernet/40G Infiniband
Λειτουργούσα θερμοκρασία 0℃~ +70℃
Ανεφοδιασμός τάσης 3.3V
Πιστοποίηση CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Εμπορικό σήμα SOURCELIGHT Η COEM

οπτική ενότητα qsfp-40g-Sr4 40gbps Qsfp για το συμβατό σύστημα της Cisco, qsfp οπτικός πομποδέκτης

Εφαρμογές

  • 40G Ethernet
  • Το Infiniband διασυνδέει
  • 40G συνδέσεις τηλεπικοινωνιών
  • Κέντρα δεδομένων

 

προϊόν 40G QSFP+ SR4

PN Περιγραφή
Qsfp-40g-SR4 πομποδέκτης 100m 40G SR4 QSFP+ άνω των MMF

 


 

 

FAQ (που υποβάλλεται συχνά τις ερωτήσεις)
1. Μπορώ να έχω μια διαταγή δειγμάτων; Ποιο είναι MOQ σας;
Ναι, χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά, δεν έχουμε MOQ, 1 δείγμα είναι διαθέσιμο.

2. Ποια είναι η χρονική ανοχή;
Για τα συνηθισμένα προϊόντα, κρατάμε το απόθεμα, θα μπορούσαμε να στείλουμε 1~3 ημέρες μετά από τη μεγάλη ποσότητα PO.For και τα ειδικά προϊόντα, παρακαλώ να ελέγξουμε τη χρονική ανοχή με τις πωλήσεις μας.

3. Δόση οι ενότητές σας συμβατές στη CISCO. (HP/Extreme/Juniper, ect)
Ναι, κωδικοποιούμε τους οπτικούς πομποδέκτες συμβατούς στη CISCO (HP/Extreme/Juniper).

4. Αυτό που είναι ο χρόνος εξουσιοδότησής σας
Υποσχόμαστε 3 έτη εξουσιοδότησης για όλα τα προϊόντα που στέλνονται από μας.

5. Θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω το λογότυπο και την ετικέτα μας;
Ναι, θα μπορούσαμε να παρέχουμε μια υπηρεσία cOem και να κάνουμε τα προϊόντα με την ετικέτα σας.
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Sourcelight Technology Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sourcelight

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)