Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόνταqsfp οπτική ενότητα

οπτική ενότητα Lr4 1310nm 10km 40g Qsfp για το cisco Qsfp 40g Lr4 Ethernet

καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας xfp οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— John Asher

Έχει βρεί πολλούς προμηθευτές στην Κίνα, τελικά επιλέγω Sourcelight για να με εφοδιάσω με τους πομποδέκτες. Οι λόγοι δεν είναι ποιότητα και καμία ανησυχία για κατόπιν

—— Heshanek

Έχει συνεργαστεί μαζί για περισσότερο από 5 έτη, πολύ επαγγελματικά, όλο το αγαθό εργασιών προϊόντων στους εξοπλισμούς μας.

—— Τρόυ Vargas

Παρέχετε τα προϊόντα, αλλά και δίνει πολλά επαγγελματικά λύσεις συστημάτων και advices, μια ευχάριστη συνεργασία και ο καλός πωλητής, θα κρατήσει την επαφή!

—— Patrimble

Είμαι Online Chat Now

οπτική ενότητα Lr4 1310nm 10km 40g Qsfp για το cisco Qsfp 40g Lr4 Ethernet

Κίνα οπτική ενότητα Lr4 1310nm 10km 40g Qsfp για το cisco Qsfp 40g Lr4 Ethernet προμηθευτής
οπτική ενότητα Lr4 1310nm 10km 40g Qsfp για το cisco Qsfp 40g Lr4 Ethernet προμηθευτής οπτική ενότητα Lr4 1310nm 10km 40g Qsfp για το cisco Qsfp 40g Lr4 Ethernet προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  οπτική ενότητα Lr4 1310nm 10km 40g Qsfp για το cisco Qsfp 40g Lr4 Ethernet

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: Sourcelight or OEM
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: Qsfp-40g-LR4

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get Latest Price
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10PCS ή πλαστικοί δίσκοι 20PCS 1PC ανεξάρτητο κιβώτιο.
Χρόνος παράδοσης: Σταλμένος στις ημέρες 1 μετά από το PO που επιβεβαιώνονται
Όροι πληρωμής: Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Δυνατότητα προσφοράς: 2000pcs εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
datarate: 11.2 Gbps/CH Απόσταση: 10km SMF
πομπός: 4 μη ψυχόμενο DFB λέιζερ CWDM δέκτης: 4CH σειρά ανιχνευτών φωτογραφιών ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ
TX δύναμη παραγωγής: -7~+2.3dBm Ευαισθησία Rx: -11.5dBm

 

οπτική ενότητα Lr4 1310nm 10km 40g Qsfp για το cisco Qsfp 40g Lr4 Ethernet

 
 

Επισκόπηση
40G QSFP LR4 είναι ένας καυτός pluggable οπτικός πομποδέκτης 4x10G. Η τεχνολογία sourcelight επιτρέπει την ένταξη 4 συσκευών αποστολής σημάτων, 4 δεκτών και ενός οπτικού MUX/DeMUX σε μια μικρή συσκευασία τύπου που παραδίδει ένα στοιχείο 40Gbps - συνδέστε σε ένα συμπαγές ίχνος QSFP.
Η οπτική συνδετικότητα είναι βασισμένη σε δύο συνδετήρες SMF LC, έναν για Tx και έναν για Rx. Το Tx και το Rx κάθε ένα αποτελούνται από 4 κανάλια 10GB/s CWDM, τα των οποίων μήκη κύματος είναι στη σειρά 1300nm. Ο πομποδέκτης qsfp-LR σχεδιάζεται για τις εφαρμογές βασισμένες στα IEEE 802.3ba 40BASE-LR4 πρότυπα μέχρι της προσιτότητας 10km.
 
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Ποσοστό στοιχείων μετάδοσης μέχρι 11.2Gbps ανά κανάλι
  • QSFP+ MSA υποχωρητικό
  • Υποχωρητικός IEEE 802.3ba στην προδιαγραφή για τις συνδέσεις 40GBASE-LR4
  • 4 μη ψυχόμενα DFB λέιζερ CWDM, που χρησιμοποιούν το πλέγμα μήκους κύματος ITU G.694.2 σε 1270, 1290, 1310 και 1330nm
  • Υψηλή ευαισθησία καρφίτσα-TIA με οπτικό DEMUX
  • Προσιτότητα μέχρι 10km πέρα από την τυποποιημένη ενιαία ίνα τρόπου
  • Υποχωρητικός με τα ποσοστά στοιχείων QDR/DDR Infiniband
  • Καυτή pluggable ηλεκτρική διεπαφή
  • Πιό μικρή κατανάλωση ισχύος
  • Λειτουργούσα θερμοκρασία 0°C περίπτωσης σε +70°C
  • 3.3V παροχή ηλεκτρικού ρεύματος
  • RoHS 6 υποχωρητικό (αμόλυβδος)

 
Παράμετρος

Συσκευασία (τύπος) QSFP+
Ποσοστό στοιχείων (χαρακτηριστικό) 11.2 Gbps/CH
Κεντρικό μήκος κύματος 1270/1290/1310/1330nm
Απόσταση 10km
Διαγνωστικά Ψηφιακό όργανο ελέγχου
Συσκευή αποστολής σημάτων 4 μη ψυχόμενο DFB λέιζερ CWDM
Δέκτης 4CH σειρά ανιχνευτών φωτογραφιών ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ
TX δύναμη παραγωγής (dBm) 7~+2.3
RX ευαισθησία (dBm) -11.5
Χαμηλή/υψηλή θερμοκρασία περίπτωσης 0°C~70°C
Ανεφοδιασμός τάσης (χαρακτηριστικός) 3.3v
Συνδετήρας Διπλό LC/UPC

 

Εφαρμογή

  • Συνδέσεις 40GBASE-LR4 40G Ethernet
  • Το Infiniband QDR και ΟΔΓ διασυνδέει
  • Πελάτης-δευτερεύουσες συνδέσεις τηλεπικοινωνιών 40G

οπτική ενότητα Lr4 1310nm 10km 40g Qsfp για το cisco Qsfp 40g Lr4 Ethernet

προϊόν 40G QSFP+ LR4

PN Περιγραφή
Qsfp-40g-LR4 πομποδέκτης 10km 40G LR4 QSFP+ άνω των SMF

 



 

FAQ (που υποβάλλεται συχνά τις ερωτήσεις)
1. Μπορώ να έχω μια διαταγή δειγμάτων; Ποιο είναι MOQ σας;
Ναι, χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά, δεν έχουμε MOQ, 1 δείγμα είναι διαθέσιμο.

2. Ποια είναι η χρονική ανοχή;
Για τα συνηθισμένα προϊόντα, κρατάμε το απόθεμα, θα μπορούσαμε να στείλουμε 1~3 ημέρες μετά από τη μεγάλη ποσότητα PO.For και τα ειδικά προϊόντα, παρακαλώ να ελέγξουμε τη χρονική ανοχή με τις πωλήσεις μας.

3. Δόση οι ενότητές σας συμβατές στη CISCO. (HP/Extreme/Juniper, ect)
Ναι, κωδικοποιούμε τους οπτικούς πομποδέκτες συμβατούς στη CISCO (HP/Extreme/Juniper).

4. Αυτό που είναι ο χρόνος εξουσιοδότησής σας
Υποσχόμαστε 3 έτη εξουσιοδότησης για όλα τα προϊόντα που στέλνονται από μας.

5. Θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω το λογότυπο και την ετικέτα μας;
Ναι, θα μπορούσαμε να παρέχουμε μια υπηρεσία cOem και να κάνουμε τα προϊόντα με την ετικέτα σας.

6. Θα μπορούσα να επιστρέψω τα προϊόντα εάν υπάρχει ένα ποιοτικό πρόβλημα;
Ναι, εάν υπάρχει ένα ποιοτικό πρόβλημα συμβείτε, συμπεριλαμβανομένων των ατελειών προϊόντων, .we θα μπορούσε να δεχτεί την ελεύθερη ανταλλαγή ή την επιστροφή και την επιστροφή ποσού.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Sourcelight Technology Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sourcelight

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)